Teknik Direktör Aydın: Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz

6-1’lik mağlubiyeti değerlendiren Elazığspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, ilk yarıda muhteşem bir oyun ortaya koyduklarını ancak yakaladıkları 4-5 net pozisyonu değerlendiremediklerini söyledi. Aydın, tek tesellilerinin Kastamonuspor’un puan kaybetmesi olduğunu belirterek, “yarışın içindeyiz, son dakikaya kadar mücadele edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Teknik Direktör Aydın: Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz

Tetiş Yapı Elazığspor kendi sahasında karşılaştığı Sakaryaspor’a 6-1 mağlup oldu.

6-1’lik Sakaryaspor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulunan Elazığspor teknik direktörü Cafer Aydın, ilk yarıda muhteşem bir oyun ortaya koyduklarını ancak yakaladıkları 4-5 net pozisyonu değerlendiremediklerini söyledi.

AYDIN: SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

Cafer Aydın, tek tesellilerinin Kastamonuspor’un puan kaybetmesi olduğunu belirtirken, “Maçı seyretmeyen, bilmeyenler için çok farklı bir maç görünüyor da ilk 45 dakika 2 tane kaleye gol geldi, ikisi de gol oldu. Bizim an az 4-5 tane net pozisyonumuz var. Bir tanesini atsak farklı olurdu. İkinci yarıya girerken çocukların moral motivasyonu dibe vurdu. İkinci yarı yine bir tane kaleye geldiler, o da abuk subuk bir gol. Ondan sonra çocuklar moral motivasyon olarak yıkıldılar. E tabi genç oyuncu; yani giriyoruz pozisyona. İlk 45 dakika oyun anlamında muhteşem oynadılar çocuklar. Diyeceğim bir şey yok. Sadece finali yapamadık. Eğer az çok futbolu bilen, maçı seyreden varsa görmüştür. İlk yarı 4-5 tane pozisyonun var gol olmuyor. Ondan sonra ikinci yarı çıkıyorsun çok basit bir gol yiyorsun. İkinci yarı yine iyi oynadık. İyi oynadığımız ikinci yarı 10 dakika falan iyi boğduk, iyi oynuyorduk. O ara İzzet’in vurduğu top gol olsa farklı olacak olmadı. Bir türlü kırılma noktalarını geçemedik. Tek tesellimiz de Kastamonu’nun puan kaybetmesi oldu. Şimdi halen daha yarışın içindeyiz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gks
Gks - 7 gün Önce

Ne masal anlatıyorsun sen arkadaş ne muhteşem oyunu ne mücadelesi rezillik ortada...

Zoro
Zoro - 7 gün Önce

Sen muhtesem oynadın da puan mı verdiler.Peki, bu nasıl muhteşem bir oyun ki,sonucu muhteşem bir hezimet oldu.Insanlarin aklıyla alay mı ediyorsun Cafer.Rakip bir puan almış,aradaki fark 7 puan a çıkmış,hala martaval atıyorsun.Bu takım bugünden sonra tek puan alamaz.Kendini kandırma.

Dursun
Dursun - 7 gün Önce

Daha sonumu kaldı sonu ortada Vaybe ne açıklama ama

elazığspor
elazığspor - 7 gün Önce

Daha bide utanmamış demeçte vermiş.Mücadelemi kaldı daha?Amatörde sürünecek elazığspor.

SIRADAKİ HABER

banner7