TFF 3.Lig 2. Grupta Maçlar Ertelendi

Ülkemiz genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle temsilcimiz Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK takımımızın Alanya Kestelspor maçı da dahil olmak üzere TFF 3. lig 2. grupta 22. hafta karşılaşmalarının tamamı ertelendi.

TFF 3.Lig 2. Grupta Maçlar Ertelendi

Ülkemiz genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle temsilcimiz Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK takımımızın Alanya Kestelspor maçı da dahil olmak üzere TFF 3. Lig 2. Grubun 22. Hafta karşılaşmalarının tamamı ertelendi.

KARŞILAŞMALAR ERTELENDİ

Temsilcimiz Elazığ Karakoçan FK’nın erteleme talebinde bulunduğu BÜ. Alanya Kestelspor maçı da dahil olmak üzere kulüplerden gelen tüm talepleri değerlendiren Türkiye Futbol Federasyonu, 2. Grupta oynanması gereken 22. Hafta maçlarının tamamını ileri bir tarihe erteledi. Konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, “Ülkemizde devam eden olumsuz hava koşulları, elverişsiz saha şartları ve ulaşımda yaşanması muhtemel aksamalarla birlikte hafta içi 2 Şubat'ta oynanacak 23. hafta maçları da dikkate alınarak, TFF 3. Lig 2. Grup'ta 29 Ocak Cumartesi günü yapılacak 22. hafta müsabakalarının tamamı ileri bir tarihe ertelendi. TFF 3. Lig 2. Grup 22. hafta maçlarının oynanacağı tarih ayrıca ilan edilecek” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner109

banner117