Türkiye Finalisti Hentbol Takımından Gürtürk'e Ziyaret

Hentbol Takımı Yıldız Erkekler Kategorisinde Elazığ'ı Türkiye Finallerinde temsil edecek Avukat İbrahim Gök Ortaokulu Hentbol Takımı, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Türkiye Finalisti Hentbol Takımından Gürtürk'e Ziyaret

Türkiye Finallerine Kalan Avukat İbrahim Gök Ortaokulu Hentbol Takımı İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Önce il birincisi olan daha sonra Erzincan'da düzenlenen Bölge Müsabakalarında Bölge Birincisi olan Avukat İbrahim Gök Ortaokulu Hentbol Takımı Yıldız Erkekler Kategorisinde Elazığ'ı Türkiye Finallerinde temsil edecek.

4-8 Haziran 2018 tarihleri arasında Ordu'da düzenlenecek olan finallere katılacak olan Hentbol takımımızın sporcu öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından kabul edildiler.

Okul Müdürü Ayhan Geçmez, Uzman Öğretmen Fethi Aydın ve Antrenör Aziz Karakaya’nın eşliğinde İl Müdürü Gürtürk’ü ziyaret eden sporcu öğrenciler çalışmaları ile ilgili bilgi verdiler.

Müdür Gürtürk, spor yapmanın akademik başarıyı engellemediğini ifade ederek; "Öğrencilerimizle sohbetimizde hepsinin derslerinin iyi olduğunu öğrendim. Avukat İbrahim Gök İlkokulundan bir çok öğrencinin de hentbol oynayarak Spor Akademisine gittiğini ve başarılı olduğunu öğrendim. Demek ki sporun dersler üzerine olumsuz bir etkisi yok, aksine dersteki başarıyı arttıran motive eden bir etkinlik. Çocuklarımız bugüne kadar iyi işler yaparak finallere kadar yükselmişler, ben Ordu’da yapılacak olan finallerde çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Müdür Gürtürk daha sonra öğrencilere kitap hediye ederek toplu fotoğraf çektirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep kaya
Zeynep kaya - 2 yıl Önce

Okulunuz için en iyi hentbol takımısınız . TEBRİKLER

SIRADAKİ HABER

banner103