Yeni Stadyum İhale Tarihi Belli Oldu

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, sosyal medya hesabından Atatürk Stadyumu ile ilgili önemli bir paylaşım yaptı. Açıkkapı, stadyum ihalesinin 21 Haziran yapılacağını açıkladı.

Yeni Stadyum İhale Tarihi Belli Oldu

Yıllardan buyana merakla beklenen stadyum konusundaki belirsizlik nihayet son buldu.

Ak Parti’de milletvekili listelerinin açıklanmasının ardından, listede kendisine yer bulamayan Ejder Açıkkapı, sosyal medya hesabından oldukça önemli bir paylaşım yaptı.

Daha önce 15 Mayıs’ta proje lansmanı, 31 Mayıs’ta da ihalesi yapılacağı duyurulan ancak erken seçim kararı alınmasının ardından bu sürecin bir kez daha ertelendiği Atatürk Stadyumu konusunda adeta müjde veren Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, ihalenin 21 Haziran’da yapılacağını duyurdu.

Akşam saatlerinde Elektronik Kamu Alımları Platformu’na giren (EKAP) Elazığ Atatürk Stadyumu ihalesinin, 21 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da yapılacağı duyuruldu.

24 Haziran itibariyle milletvekilliği sona erecek olan Ejder Açıkkapı, bu gelişmeyi “Son bir müjde” olarak nitelendirerek paylaşırken, artık ihale sürecine girerek resmiyet kazanan Atatürk Stadyumu’nun belirsizliği de ortadan kalkmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 3 yıl Önce

Kapasitesi ne kadar, 3,500 mü? 3,500 olursa bizi "80 yıl" götürür. Hem masrafı da az olur. Devletin kaynaklarını çarçur etmemek lazım. Ey ahali, siz de biraz ileri görüşlü ve vizyon sahibi olun. Neymiş efendim, stadyum 23 bin olsun, 30 bin olsun. Daha neler. Ayıp be! :-)

.....
..... - 3 yıl Önce

bu ne hız maşAllah...

Kadir
Kadir - 3 yıl Önce

Eskişehir'in yeni stadyumu 34 bin 930 seyirci kapasitesiyle, 122 bin metrekarelik alana sahip. Elazığ'a yapılacak olan stadyumun metrekaresi görselde de görüldüğü üzere, 69.520. Bu durumda, stadyumun kapasitesi ortada. Tek kelime ile özetleyecek olursak: Rezillik!

...
... - 3 yıl Önce

SEÇİM ÖNCESİ SON SALVOLAR

elazığlı
elazığlı - 3 yıl Önce

yalan uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zihni ALTIN
Zihni ALTIN - 3 yıl Önce

EKAP ta ihale araması yapınca çıkmıyor ihale kayıt numarası 2018/255340 yazınca sayın admin bilgi verebilirmisiniz...

SIRADAKİ HABER

banner7