Yönetim Kararını Açıklayacak

Yönetim kongrede aday olacak mı?

Yönetim Kararını Açıklayacak

21 Haziran’da Olağanüstü Genel Kurul yapmaya hazırlanan Elazığspor yönetim kurulu bir basın toplantısı düzenleyerek göreve devam edip etmeme konusunda kararlarını kamuoyuyla paylaşacaklar.

Sezonun sona ermesi ile birlikte Mali Genel Kurulunu yaparak hesapları ibra edilen Elazığspor’da sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

21 Haziran’da daha güçlü bir yönetim oluşturmak için Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Elazığspor’da Kulüp Başkanı Sedat Karataş’ın Salı günü bir basın toplantısı düzenleyerek dedikodulara son noktayı koyacağı öğrenildi.

Borçların büyük bölümünü ödemesine rağmen kalan borçları ödemekte zorlanan ve kaynak sıkıntısını aşamayan Sedat Karataş Yönetimi’nin basın toplantısında göreve devam edip etmeyeceği soruları da yanıtını bulacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH
FATİH - 4 yıl Önce

UMARIM YÖNETİM DEVAM EDER KULÜBÜ BORÇSUZ BIRAKIP ÖYLE BIRAKIR TARİHE GEÇER İŞTE BUDA ELAZIĞSPORA DESTEK OLMAYAN HERKESE KAPAK OLUR

Ahmet ornek
Ahmet ornek - 4 yıl Önce

Allah sonucunu Hayır etsin daha takıma hoca bulunmadı bence yönetim bırakacak adamlar psikolojisi bozuldu kimsede yardım etmiyor hep geyik Muhammeti ne hali varsa gorsunler

SIRADAKİ HABER

banner103