Zorlu Maç Sonrasında Teknik Heyetten Açıklama

Elazığspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrasında Elazığspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak açıklamalarda bulundu.

Zorlu Maç Sonrasında Teknik Heyetten Açıklama

Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, manevi önemi ve duygusallığın ön planda olduğu maçı kazanmayı çok istediklerini, fakat bunu başaramadıklarını ve çok üzgün olduklarını belirtti.

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin KALPAR, manevi önemi ve duygusallığın ön planda olduğu Büyükşehir Belediye Erzurumspor Maçını kazanmak istediklerini fakat bunu başaramadıklarını ve çok üzgün olduklarını belirtti.

Mağlubiyeti hak etmediklerini ifade eden Kalpar, her şeye rağmen ilk 6 içerisinde bulunan takımlarla kapanmayacak bir fark olmadığını söyledi.

Sorulan bir soru üzerine takımda herhangi bir disiplinsizlik ortamının olmadığını ifade eden Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, “Bu takımda hiç kimse disiplinsiz hareket edemez” dedi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Elazığ’a kazanmak için geldiklerini ve Elazığspor’un nerede ne yapacağını çok iyi bildiğini kaydederek, galip geldikleri için çok mutlu olduğunu söyledi.

Müsabakanın ardından değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Elazığ’a kazanmak için geldiklerini belirtti.

Elazığspor’un nerede ne yapacağını çok iyi bildiğini ve Elazığspor’u tahmin ettiği gibi bulduğunu ifade eden Altıparmak, “Geldik, oynadık, her istediğimizi yaptık ve kazandık” dedi.

Maçın ardından yaşanan gerginliklerle ilgili de konuşan ALTIPARMAK, 90 dakika boyunca kendisine küfredildiğini ve gerginliği kendisinin değil Elazığspor’un oluşturduğunu ifade ederek, “Galip gelen bir hoca olarak sevinmek benim hakkım, size soracak değilim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 21:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami
Sami - 3 yıl Önce

Bundan sonra kilit vurun kapısına herkes rahat etsin.

SIRADAKİ HABER

banner103