Teknoloji Devinin Önünde Kamp Kurdular

Teknoloji devi Apple, Güneydoğu Asya’daki ilk mağazasını Singapur’da açtı.

Teknoloji Devinin Önünde Kamp Kurdular

Apple, Güneydoğu Asya’daki ilk mağazasını Singapur’da açtı. Mağaza açılmadan önce dışarıda kamp yapan binlerce insan mağazanın açılamasıyla birlikte içeriye akın etti. 25 yaşındaki bir genç, açılışa denk gelebilmesi için erken saatlerde Singapur’a geldiğini ve 12 saat boyunca mağazanın kapısında beklediğini açıkladı.

Popüler Orchard Yolu’nda bulunan ve cam cepheleriyle kolayca ayırt edilen yeni mağazanın ABD teknoloji devi tarafından yapılan mağazalardan dünya çapında en popüler olanı olması bekleniyor.

Mağazada, iPhone ve Macbook gibi ürünler birinci katta sergilenirken üst katlar müşterilerin ürünleri denemeleri için kullanılıyor.

Şehrin popüler alışveriş merkezinde açılan mağazaya Apple kullanıcıları akın etti. Mağaza açılmadan önce dışarıda kamp yapan binlerce insan mağazanın açılamasıyla birlikte içeriye akın etti. İlk sırada yer alan 25 yaşındaki Xiang Jiaxin, açılışa denk gelebilmesi için erken saatlerde Singapur’a geldiğini ve 12 saat boyunca mağazanın kapısında beklediğini açıkladı.

Dünya çapında yaklaşık 500 mağazası bulunan teknoloji devinin her gün milyonlarca ziyaretçisi oluyor. Apple’ın Singapur dışında, Asya’da Hong Kong, Çin ve Japonya’da mağazaları bulunuyor.

Öte yandan bölgesel bir ulaşım, ticaret ve finans merkezi olan Singapur’u, geçen yıl 16.4 milyon kişi ziyaret etmişti.

Haber7

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 18:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137