Ramazan Etkinliklerinde Turgut Kırgın Rüzgarı

Ramazan ayının huzur ve kardeşlik içerisinde idrak edilebilmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyen Elazığ Belediyesi Kültür Park Amfi Tiyatro’da gerçekleştirdiği Ramazan etkinlikleriyle vatandaşlara maneviyatı yüksek bir oruç ayı yaşatmaya devam ediyor.

Ramazan Etkinliklerinde Turgut Kırgın Rüzgarı

Elâzığ’ın yetiştirdiği birbirinden güçlü ilahi sanatçılarının sahne aldığı etkinlikler, okunan ilahi ve kaside dinletileri, tasavvuf müziği eşliğinde yapılan semazen gösterileri, Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Fatih Çakar'ın sunup yönettiği yarışma programı ile misafirlere huzur ve eğlence dolu anlar yaşatmaya vesile oluyor.

Güçlü Ve Duygulu Sesiyle Turgut Kırgın Hayran Bıraktı

8 Haziran Perşembe günü Elazığ’ın güçlü seslerinden Turgut Kırgın’ın sahne aldığı Kültür Park amfi tiyatroda 9 Haziran Cuma günü ise Grup Kudüs sahne alacak. 10 Haziran Cumartesi günü ise Muharrem Demir vereceği konserle, alanı dolduran misafirlerin huzurlu bir hafta sonu geçirmesine katkı sunacak.

Elazığ Belediyesi’nin düzenlediği ve her akşam teravih namazı sonrası başlayıp 23.30’a kadar dolu dolu devam eden Ramazan Kültür ve Sanat Etkinliklerine, her kesimden vatandaşımızın davetli olduğu kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 01:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103