banner83

"Tasarım Harikası Prefabrik Evler ve Fiyatları"

Hazır konut sektörünün öncü adı olmayı başaran Karmod, çok sayıda ürettiği kullanışlı prefabrik yapılarıyla tanınıyor.

"Tasarım Harikası Prefabrik Evler ve Fiyatları"

Tasarım Harikası Prefabrik Evler ve Fiyatları

Günümüzde prefabrik evler dayanıklı ve sağlam olması yönüyle sıklıkla tercih edilir. Özellikle yazlıkçılar tarafından tercih edilen bu yapılar, tek katlı olabildiği gibi iki katlı olarak da inşâ edilebiliyor. Oldukça kısa bir sürede hazırlanan prefabrik evler, zamandan tasarruf sağlaması ve ekonomik olmasıyla büyük bir avantaj sağlar. Prefabrik ev inşâsında her ne kadar hazır malzeme kullanılsa da, müşterilerin tercihine göre çelik ve çimento gibi malzemelerden yararlanılır. Evin ses ve ısı yalıtımı da müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı şekilde yapılabilir.


Modern ve Fonksiyonel Prefabrik Evler
Hazır konut sektörünün öncü adı olmayı başaran Karmod, çok sayıda ürettiği kullanışlı prefabrik yapılarıyla tanınır. Müşterilerinin kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları  prefabrik evler, konut sahiplerinin yapıyı işlevsel kullanabilmesine uygun olarak tasarlanır. Müşteriler, hayalindeki yaşam alanını Karmod prefabrik evle proje aşamasında paylaşırlar. Ve tasarlanan projenin müşteri tarafından onaylanması halinde, üretim başlatılır ve kısa sürede kullanıma hazır hale getirilir. Günlük kullanıma uygun tasarlanan prefabrik yapı, tek katlı ya da çift katlı olarak inşâ edilir. Yapının hazırlık aşamasında israf olmaksızın tam malzeme kullanılır. Bir prefabrik evin hazırlanmasında kullanılan duvar, kapı, boyama, çatı, pencere, elektrik ve sıhhi tesisat malzemeleri birinci kalitedir. Hem sağlam hem de ekonomik olarak üretilen bu yapılar, 20 ya da 30 gün içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Modern olarak inşâ edilen prefabrik evler iki katlı olarak hazırlandığında villa tasarımını yansıtırlar. Dışı modern ve şık, içi de konforlu ve dayanıklı olan bu yapılar, hafif çelik taşıyıcı sistemin sağladığı avantajla büyük beğeni kazanır. Villalarda ve dubleks evlerde olduğu gibi, iki katlı prefabrik evlerde de iç merdivenler bulunur. Bu merdivenler, müşterilerin talebine göre paslanmaz estetik metal malzemeden ya da ahşap kaplamadan hazırlanır. Oda sayıları, ev dizaynı ve evin metrekaresi ise evde yaşayacak kişi sayısına göre belirlenebilir. Prefabrik evlerin tasarımından, teknik detaylarına kadar her şey, müşterinin isteği ve onayı doğrultusunda yapılır. 

Prefabrik Evlerin Fiyatları Nedir?
Prefabrik evin bulunacağı konum, yapının malzeme kalitesi ve dayanıklılığının yanı sıra prefabrik evlerin fiyatları da büyük önem taşır. Prefabrik evlerin hazırlanmasında, maliyeti etkileyen birçok faktörün olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Prefabrik evlerin fiyatını etkileyen sebeplerin başında hizmet kalitesi gelir. Birikim ve profesyonellik isteyen prefabrik inşâsı; tasarımdan üretime, montajdan satış sonrası desteğe kadar bir çok detayın göz önünde bulundurulmasını gerektirir. Ciddi bir bütçe ayırıp sahip olunan bu yapıların, profesyonel eller tarafından inşâ edilmesinin önemi büyüktür. Uzun yıllar kullanım amacıyla satın alınan prefabrik yapının, kişilerin beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanması gerekir. Uzman ekibiyle 1986 yılından bugüne yüzlerce dünya ülkesine ihracat yapan Karmod, profesyonelliğiyle daima yanınızda!

Prefabrik evlerin fiyatına etki eden bir diğer unsur da malzeme kalitesidir. Yapının sağlam ve uzun ömürlü olabilmesi için üretim aşamasında kaliteli malzeme kullanılmasının önemi büyüktür. Alanında uzman kişiler, prefabrik üretiminde kullanılan malzeme standartlarından asla taviz vermezler. Tüm bu detaylar göz önünde bulundurularak inşâ edilen prefabrik yapıların fiyatlarının da farklı olduğu görülür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7