AK Parti Elazığ 7. Olağan İl Kongresi Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleşti.
Pandemi kurallarına uyarak yapılan Kongreye misafirler HES kodu uygulaması kullanılarak alındı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Elazığ il kongresine Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kongre AK Parti İl Başkanlığı tarafından hazırlanan tanıtım filmi ile başladı.
Kongre protokol üyelerinin konuşmaları ile devam etti.
YILDIRIM, GÜVEN TAZELEDİ
Yapılan konuşmaların ardından tek listeyle gidilen AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın seçimleri yapıldı. Mevcut Başkan Şerafettin Yıldırım güven tazeledi.
AK Parti Elazığ İl Başkanlığına seçilerek güven tazeleyen Şerafettin Yıldırım’ın yönetim kurulu listesi belli oldu.
İŞTE AK PARTİ ELAZIĞ YÖNETİM KURULU LİSTESİ
ASİL LİSTE
1. Abdulkerim Yılmaz
2. Abdullah Elban
3. Ahmet Feti Yılmaz
4. Arif Kılıç
5. Cemal Yıldırım
6. Cengiz Taş
7. Gamze Saray
8. Derya Kılıç
9. Ertuğrul Erdem
10. Esat Akdağ
11. Esengül Erdem
12. Esin Çakır
13. Fatih Çelik
14. Fethi Ahmet Yaman
15. Hasan Özkan Uygur
16. Hasan Taşköprü
17. İbrahim Sencer Selmanoğlu
18. Kazım Sevinç
19. Kemal Tan
20. Kenan Oruç
21. Kevser Çağlar Özaslan
22. Mehmet Balanyan
23. Mehmet Göktürk
24. Mehmet Şengez
25. Muhlise Özcan
26. Murat Akkaya
27. Murat Şerbet
28. Mustafa Tetik
29. Nadir Can
30. Ömer Alparslan Arite
31. Samet Tunçayak
32. Semih Tekmen
33. Seyfettin Bahçeci
34. Seyfullah Yıldız
35. Vahdettin Demirtaş
36. Vedat Demir
37. Vedat Gürgöz
38. Veysi Akbulut
33. Yunus Dumandağ
YEDEKLER İSE ŞU ŞEKİLDE
1. Abbas Yıldız
2. Hüseyin Karasu
3. Abdulsamet Demirbağ
4. Yusuf Hacıoğulları
5. Veysel Doğan
6. Serkan Şan
7. İsmail Kaplan
8. Samet Canpolat
9. Kübra Sönmez
10. Akın İlçin
11. Mehmet Taribakan
12. Erkan Ayyıldız
13. Şefik Dinç
14. Çiğdem Ersöz
15. Yücel Yücedağ
16. Mehmet Pala
17. İrem Akliman
18. Ebru Çoban
19. Bilal Atlan
20. Vedat Bibal
İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
ASİL ÜYELER
1. Abbas Altınışık
2. Murat Malkan
3. Fetullah Çetinkaya
4. Erdeniz Erdim
5. Fariz Çelik
İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ
1. Tarkan Yıldırım
2. Erhan Bıçak
3. Hülya Değirmenci
4. Yaşar Hakan
5. Harun Özbay
İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYELERİ
ASİL ÜYELER
1. Mehmet Turhan
2. Murat Varol
3. Bülent Kırklar
İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU YEDEK ÜYELERİ
1. Fatma Duran
2. Aydın kara
BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ
ASİL ÜYELER
1. Şerafettin Yıldırım
2. Şahin Şerifoğulları
3. Gülersem Çopur
4. Uğurcan Güleç
5. İbrahim Şerbet
6. Hülya Özen
7. Hasan Murat Öz
8. Necati Çetinkaya
9. Ömer Faruk Çelik
10. Selami Sarıpolat
BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK ÜYELERİ
1. Mehmet Erol
2. Nadir Gülşen
3. Hüsnü Kalkan
4. Şahin Oğuz
5. Cemal Babür
6. Ramazan Sekmen