Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, 31 Mart Yerel Seçim sonuçları ile ilgili açıklama yaptı.

Abdullah Akın’ın açıklaması şöyle:

Muhterem Hemşehrilerim Öncelikle “31 Mart 2024 Yerel Seçimleri” sonuçlarının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyorum.

Muhtarlar Mazbatalarını Aldı Muhtarlar Mazbatalarını Aldı

  Hepinizin malumu hemşehrilerimiz için çalışma arkadaşlarımızla birlikte 3 ay boyunca gece gündüz demeden, maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmadan olağanüstü bir gayretin içerisine girdik. Hamdolsun bu gayretin neticesinde Elazığ merkezde yaklaşık %7 oranında bir oy alarak 12 bin seçmenimizin açık bir desteğini almış bulunuyoruz. 

   Diğer taraftan Saadet Partisi olarak Merkez Mollakendi Beldesi ve Karakoçan Sarıcan Belde Belediyelerini alarak büyük bir başarı elde etmiş bulunuyoruz. Seçimi kazanan Mollakendi Belediye Başkanımız Sayın Sabri Yılmaz’ı ve Sarıcan Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Aydın’ı tebrik ediyorum.  

  Tüm koşullara rağmen bana açık bir şekilde destek veren ve destek vermek isteyipte gönlü benden yana olan, koşulların el vermemesinden dolayı farklı tercihler yapan seçmenimize teşekkürlerimi arz ediyorum. Çalışmalarımızın kesintiye uğramadan daha büyük bir gayretle devam edeceğini ifade etmek istiyorum.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.