İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Belediye hizmetlerinde adil şeffaf olacaklarını dile getirerek her ay düzenli olarak belediyenin gelir giderlerini açıklayacaklarını ifade ederek “Görev bizlere nasip olursa belediyemizin tüm ihaleleri canlı olarak yayınlayacağız. Belediyemizin bir kuruşunu bile israf etmeyeceğiz çünkü belediyenin her kuruşunda tüyü bitmemiş yetimin hakkı var” dedi.

İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmalarını Abdullahpaşa Mahallesi ile sürdürdü.

Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu

İYİ Parti İl Başkanı Habip Yaşar, il teşkilatı ve İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Abdullahpaşa Mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Esnaflara ve vatandaşlara kendisi ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

 “BELEDİYEMİZİN GELİR VE GİDERİNİ HER AY AÇIKLAYACAĞIZ”

Seçim çalışmaları sonrası açıklamalarda bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül; “Bugün seçim çalışmalarımız kapsamında Abdullahpaşa Mahallemizde esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımız şahsıma ve partimize çok büyük teveccühleri var. Vatandaşlarımızı Allah’ın izniyle mahcup etmeyeceğiz. Bizler görev nasip olursa Belediyemizin gelir ve giderlerini her ay düzenli olarak açıklayacağız. Belediye yönetiminde adil ve şeffaf olacağız. Belediyemizin tüm ihalelerini canlı olarak yayınlayacağız. Belediyemizin bir kuruşunu bile israf etmeyeceğiz. Belediyenin her kuruşunda tüyü bitmemiş yetimin hakkı var. Bizim önceliğimiz belediyede olan israfı önlemek olacak. 31 Mart’tan sonra inşallah ülkemizin çoğu belediyesinde iyi kadrolar görevi devir alacak. Vatandaşlarımız özlem duyduğu hizmetlere kavuşacak” ifadelerine yer verdi.