İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde sürdürüyor.

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Habip Yaşar, İl Teşkilatı ve İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmaları kapsamında; Karakoçanlılar Dernek Başkanı İlhami Yaşa, Elazığ Çemişgezekliler Derneği (ELÇEMDER) Başkanı Gürkan Öztürk, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve 50’ler Çarşısı esnaflarını ziyaret etti.

“İLİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACI VAR”

İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül; “Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her kesimdeki vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Karakoçanlılar Dernek Başkanı İlhami Yaşa, Elazığ Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve 50’ler Çarşısı esnaflarını ziyaret ettik. Başkanlarımıza ve esnaflarımıza ilgi alakalarından dolayı teşekkür ederim. Ziyaretlerimizde projelerimiz hakkında bilgiler aktarıyoruz. Biz İyi Kadrolar, bir kesimin adamı olmayacak.31 Mart’ta seçimi kazanırsak parti rozetini hemen çıkaracağız. İlimizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacı olduğu zamanlar. Bizler ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz” dedi.

Elazığ’da Durması Planlanan Turistik Tren Seferinin İptal Edildiği Öğrenildi Elazığ’da Durması Planlanan Turistik Tren Seferinin İptal Edildiği Öğrenildi