İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Başkan Adayı Burak Özgül ve teşkilat üyeleri seçim çalışmaları kapsamında DSİ Elazığ Bölge Müdürü Sebahattin Şamcı ziyaret etti.

Ayrıca, DSİ Elazığ Bölge Müdürlüğü personellerini de ziyaret eden İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, kendisi ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

ÖZGÜL: DERNEKLERİMİZE DESTEK OLACAĞIZ

İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül ve beraberindeki heyet daha sonra Sivriceliler Derneği Başkanı Çetin Özmen ve Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen ziyaret etti.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek “ Çok şükür, vatandaşlarımızın şahsıma ve partimize ilgi alakasından çok memnunuz. Bugün, DSİ Elazığ Bölge Müdürlüğünü, Sivriceliler Derneğini ve Palu Kültür ve Dayanışma Derneklerimizi ziyaret ettik.

Allah, nasip eder seçimi kazanırsak derneklerimize destek olacağız. Derneklerimizi sadece ziyaret edilecek yerler olarak görmeyeceğiz. Derneklerimizin çözüm önerilerini dikkate alacağız”

Çaba İlkokulu’ndan Tasarruf İçin Enerjik Eğitim Programı Çaba İlkokulu’ndan Tasarruf İçin Enerjik Eğitim Programı

ÖZGÜL: İLİMİZİ DEPREME HAZIRLIKLI HALE GETİRECEĞİZ

“İlimizde yaşanan deprem ve çevre illerde yaşanan depremler sonrası ilimizde çok büyük yaralar açtı. Devletimiz, tarafından konutlar yapıldı. Ama yıkılan çoğu binaların yerinde dönüşün yapılmadı. Öncelikle yıkılan binalarımızın yerine acilen yeni konutlar yapılması için vatandaşlarımıza destek olacağız. Kentsel dönüşüm yapılması gereken merkez mahallelerimize acilen çalışma başlatacağız. İlimizi depreme hazır hale getireceğiz” ifadelerine yer verdi.