İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, seçim çalışmaları kapsamında Köfteciler Sokağı ve Büyük Çarşı’da esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Hemşehrimiz Sivrikaya’nın Son Eseri “Şehitler” Yayında Hemşehrimiz Sivrikaya’nın Son Eseri “Şehitler” Yayında

İl teşkilatının da eşlik ettiği seçim gezilerinde Başkan Adayı Özgül’e vatandaşlara kendisi ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

“Gençlerimiz Geleceklerine Umutla Bakacak”

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, “Bugün seçim çalışmalarımız kapsamında Köfteciler Sokağını ve Büyük Çarşıyı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik ve projelerimiz hakkında bilgiler verdik.

“Gençlerimizin Barınma Sorunu Kalmayacak”

Başkan Adayı Özgül, “Ülkemizin en önemli üniversitelerinden biri olan Fırat Üniversitesinde okumak için ilimize gelen öğrencilerimizin İyi Partimizin belediyeciliğinde barınma sorunu olmayacak. Yapacağımız, yeni yurtlarla öğrencilerimiz güvenli ve sağlıklı barınma imkanına kavuşacak”.

“KYK Borçlarını Sileceğiz”

Başkan Adayı Özgül, “Gençlerimizin en önemli sorunlarından biri olan KYK borçlarını Belediyemiz tarafından ödeyeceğiz. Gençlerimiz üniversite hayatını bitirdikten sonra iş hayatına atılmadan KYK borçları gençlerimizi olumsuz şekilde etkiliyor. İYİ Partimizin belediyeciliğinde gençlerimiz üniversite hayatını bitirdikten sonra geleceğe borçsuz umutla bakmasını sağlayacağız”.