Başkan Alan’ın ziyaret edip görevini hayırlı olmasını dilediği ilk başkan Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu oldu.

1 Nisan'dan itibaren kendi siyasi görüşünün bittiğini, bu günden sonra tüm ilçe halkının başkanı olduğunu ifade eden Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu, “Bizim yapımızda, inancımızda halka hizmet, Hakka hizmettir. Bizler bu inançla yola çıktık. Cenab-ı Hak bizleri bu aziz millete karşı da mahcup etmesin” dedi.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 14.12.13 (1)

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı öteden beri tanıdığını;  gayreti, azmi ve cesaretini takdir ettiğini ifade eden Başkan Septioğlu,  İdris Başkan ile el ele verip Palu için çok önemli çalışmaları hayata geçireceklerini dile getirdi.

Palu Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Septioğlu’na görevinin hayırlı olması dileklerini ileten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Oda olarak Palu için ne yapılması gerekiyorsa Belediye Başkanıyla birlikte bunu hayata geçirmenin ortak mücadelesini verip Palu’yu hak ettiği yere getireceklerini dile getirdi.

Vlcsnap 2024 04 17 14H15M56S541

Başkan Alan’ın hayırlı olsun ziyaretlerinde ikinci durağı ise Kovancılar Belediyesi oldu.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 14.12.03

İlçesi adına, hem Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasında hem Kovancılar İş Adamları Derneği’nde hem de ilçe başkanı olarak siyasi görevleri esnasında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ın önemli desteklerini gördüklerini dile getiren Kovancılar Belediye Başkanı  Vahap Gök, “İlçemizin ekonomik kalkınması adına İdris Alan Başkanımızın desteklerini her zaman yanımızda gördük. Bundan sonra da Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte kendileriyle ortak ve aktif çalışmaktan onur duyacağımızı ifade ediyor, ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Vlcsnap 2024 04 17 14H16M12S900

Milletvekili Açıkkapı: Sanayi Sitemizin Yapımı İle İlgili Bakan Kacır İle Görüşeceğiz Milletvekili Açıkkapı: Sanayi Sitemizin Yapımı İle İlgili Bakan Kacır İle Görüşeceğiz

Geçmiş dönemde kendisiyle kader birliği yaptığı Vahap Gök’ün Kovancılar Belediye Başkanlığı görevine seçilmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, konuşmasında, “Bizler bugün, hızla gelişen ve bölgede önemli bir cazibe merkezi haline gelen Kovancılar ilçemize Belediye Başkanı seçilen değerli dostum ve arkadaşım Vahap Gök Beyefendiye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımız Sayın Vahap Gök, hem Kovancılar İş Adamları Derneği’nde hem de siyasi ilçe başkanlığı görevlerinde ilçenin kalkınması adına elini değil, gövdesini taşın altına koyduğuna bizzat şahidiyim. Allah nasip ederse ilerleyen dönemlerde Karma Organize Sanayi Bölgesini hızlı bir şekilde hayata geçirmek adına hem Kovancılar hem Palu hem de il ve ilçelerimiz mülki amirleriyle Karma OSB’mizin açılışını gerçekleştireceğiz. Uzun yıllar Avrupa'da kalmış Avrupa'yı bilen Avrupa'yı koklayan bir iş insanı olarak inanıyorum ki bu dönemde Kovancılar şaha kalkacak ve Kovancılar’da çok güzel işler yapılacak. Bundan hiç kimsenin hiç bir şüphesi ve tereddüdü olmasın.  Ben tekrar Başkanıma görevinin hayırlı olmasını diliyor, her zaman kendilerinin yanında olacağımızı ifade ediyor, görevinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Başkan Alan,  göreve seçilen ilçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de  devam edecek” dedi.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 14.12.13

Whatsapp Image 2024 04 17 At 14.12.13 (3)

Editör: Yakup Uğur