Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Elazığ Şube Başkanı Abdullah Çınar, 31 Martta gerçekleştirilen mahalli idareler seçimlerini değerlendirdi.

Türk demokrasi tarihi açısından başarılı bir seçim süreci yaşandığını belirten Çınar, “bu saatten sonra öncelikli gündemimiz ekonomide atılacak adımlar, enflasyonla mücadele ve bu kapsamda uygulanan ekonomik programın uygulanması olmalıdır” dedi.

Başkan Çınar, Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, milletimizin kararına saygı duyup, ülke olarak ve ilimiz özelinde el birliği, akıl birliği ve istişare kültürü ile aydınlık geleceğimize birlik ve beraberlik içinde yürüme zamanıdır. İş dünyası olarak daha fazla üretim, yatırım, istihdam ve ihracat için çalışmalı ve Elazığ’ımızı ekonomide en üst liglere çıkartmanın gayretini sergilemekle vazifelenmeliyiz, daha müreffeh, huzurlu, mutlu ve kalkınmış Elazığ için bu elzemdir" dedi.

Yeni dönemde, enflasyon başta olmak üzere birçok sorunla kalıcı, sürdürülebilir ve rasyonel bir mücadele için çok iyi çalışılması gerektiğini ifade eden Başkan Çınar, İlin depreme direncinin artırılması, yeni sanayi havzalarının oluşturulması, yeşil ve dijital dönüşüme geçiş süreci ıskalanmadan şehrin istişare kültürü ile gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu