Akçakirazlı vatandaşların büyük bir teveccühüyle Belediye Başkanı seçilen İbrahim Ormanoğlu, vaatlerini birer birer gerçekleştirmeye başladı.

Seçim dönemi Elazığ’da lise eğitimi gören Akçakirazlı öğrencilere söz veren Başkan Ormanoğlu sözünü tuttu ve 22 Nisan Pazartesi gününden itibaren Akçakiraz’da lise öğrencilerine halk otobüslerinin ücretsiz olduğunu duyurdu.

Whatsapp Image 2024 04 20 At 11.28.58 (1)

Elazığspor Türkiye Gündemine Girdi Elazığspor Türkiye Gündemine Girdi

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Uzun yıllar boyunca öğretmenlik yaptığını hatırlatarak açıklamalarına başlayan Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu, “Bilindiği üzere ülkemizde geçinmek günden güne zorlaştı. Bende seçim döneminde öğrencilerimize ulaşımı ücretsiz yapacağız diyerek söz vermiştim. Çok şükür bugün verdiğimiz sözü gerçekleştirdik ve 22 Nisan Pazartesi gününden itibaren lise öğrencilerimize ulaşımı ücretsiz yaptık. Bununla da kalmayacağız ve öğrencilerimiz için daha birçok sürprizimiz olacak. Bizler öğrencilerimizin ve Akçakiraz beldemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin her zaman yanında olacağız. Seçim dönemi gittiğim tüm yerlerde “Birlikte Başaracağız” diyordum. Şimdi ise “Akçakiraz’ı Hep Birlikte Kalkındıracağız” diyorum ve tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.” Diye konuştu.