31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na temaslarında AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Sayın Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ABDULLAHPAŞA MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Şahin Şerifoğulları ilk olarak Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan İmar Hak-Sen’deki site toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları’nı yoğun ilgi ve sevgi ile karşılayan mahalle sakinleri, ilk 5 yıllık görev süresinde Elazığ’da hayata geçirdiği projeler için teşekkür ederek desteklerinin 31 Mart’ta da devam edeceğini dile getirdi.

Elazığlı Anne Hobisini Mesleğe Dönüştürdü Elazığlı Anne Hobisini Mesleğe Dönüştürdü

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “PROJELERİMİZLE YENİ DÖNEMDE ESER VE HİZMET SEFERBERLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Kent Köy Yaşam Alanı, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi, Elazığ Şehirler Arası Otobüs Terminali, Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası, Hoca Hasan Hamam Müzesi, Engelsiz Yaşam Merkezi gibi projeleri deprem felaketleri ve pandemiye rağmen hiçbir bahanenin ardına sığınmadan şehre kazandıran Şahin Şerifoğulları; “2019 yılında eser ve hizmet seferberliğimizi başlatırken, 100 proje sözü vermiştik ve çok şükür 116 projemizi hayata geçirdik. Meydanlardan yer altı otoparklarına, yeni yaşam alanlarından şehirler arası otobüs terminaline, fuar ve kongre merkezinden yeşil alanlara, ulaşımdan engelli vatandaşlarımızı ilgilendirecek bir çok yatırımı şehrimize kazandırdık. Yeni dönem için sizlerden yeni bir yetki ve destek istiyoruz. 2024-2029 yılları arasında hayata geçireceğimiz nitelikli projelerimizle yeni dönemde eser ve hizmet seferberliğimiz artarak devam edecek. İstihdam ve kalkınmadan çevre ve şehirciliğe, kentsel ve yerinde dönüşümden yeni yaşam alanlarına, spor, gençlik, aile, kadın ve çocuktan bilim ve teknolojiye kadar her alanda çok kıymetli projelerimizi Elazığ’ımıza kazandırmak için sabırsızlanıyoruz. Artık aziz şehrimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz bizi çok iyi tanıyor. Bizler, söz verdik mi sözümüzü ne olursa olsun tutarız. Bunu, görev süremizin ilk 5 yıllık döneminde ispat ettik. Yeni dönemde, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.” diyerek sizlerin güveni ve desteğiyle bu kutlu yolculuğumuza devam edeceğiz. Bizleri sevgi, ilgi ve coşku ile karşılayan siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, İFTAR PROGRAMINDA BİNGÖLLÜLER İLE BİR ARAYA GELDİ