Elazığ Belediye Meclisi Komisyon Seçimleriyle İlgili YRP Açıklama Yaptı Elazığ Belediye Meclisi Komisyon Seçimleriyle İlgili YRP Açıklama Yaptı

Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada, seçimlerin demokrasinin önemli bir unsuru, toplum iradesinin ülke ve yerel yönetimine yansıması olduğunu kaydetti.

Seçimlere katılımın demokrasinin sürdürülebilirliği açısından büyük önem taşıdığını belirten Yıldırım, “31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde ülkemiz genelinde ve ilimizde yüksek katılım olmasını arzu ediyoruz. 31 Mart Elazığ’ımız için yeni bir milat olacak. Halkımızın sandıktaki iradesiyle Elazığ’ımızı, ilçeleri ve beldeleriyle birlikte geleceğe, Türkiye Yüzyılı’na taşıyacağız. 31 Mart’ta sandığa gidecek olan hemşehrilerimizin oyları, halkımızın iradesi Elazığ Yüzyılı’nı başlatacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki eser belediyeciliğiyle, gerçek belediyecilikle, AK Parti belediyeciliğiyle halkımızı yeniden buluşturmak, vizyon projelerimizle Elazığ Yüzyılı’nı başlatmak için yüksek bir katılımla seçmenlerimizin ‘Evet’ mührünü AK Parti’ye basacaklarına inancımız sonsuzdur. Belediye Başkan adaylarımızın Elazığ’ımız için hazırladıkları projelerle, vizyonumuzla, dik duruşumuzla ve heyecanımızla hizmete hazırız. Bu açıdan sandığa gitmek, oy kullanmak büyük bir önem taşıyor. Tüm hemşehrilerimizi sandığa gitmeye davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.