Şehrül Aziz El-Aziz Sesimi Duyan Var Mı Engelsiz Sosyal Yaşam ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Dernek Başkanı Mert Erol Turmuş ile birlikte Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette konuklar can dostlarıyla yakından ilgilendi.

Dernek Başkanı Mert Erol Turmuş, Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi'nde küçük can dostlarının sağlık, yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarının şefkatle sağlandığını ifade ederek, “Sevgiye muhtaç bu can dostlarımızı lütfen sahiplenelim.” dedi.

Ağacın Kırılan Dalı Yola Devrildi, Faciadan Dönüldü Ağacın Kırılan Dalı Yola Devrildi, Faciadan Dönüldü

Dernek üyeleri de merkezde can dostlarının bakımının en iyi koşullarda yapıldığına ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılandığına şahit olduklarını belirterek, sunulan hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

Duzeltme Can Dostlarina Anlaml 1715947149 Fkgwim (1)Duzeltme Can Dostlarina Anlaml 1715947149 1Nk Q SgDuzeltme Can Dostlarina Anlaml 1715947148 3C Zqsr

Editör: Batuhan Baskal