Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığı, Yurtbaşı ve Yazıkonak Beldeleri’nde seçim koordinasyon merkezi açtı.

Açılışa Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Çanakçı, Deva Partisi İL Başkanı Av. Mehmet Kangal, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu Başkan Gülbasan, Seçilen Muhtarlar İle Buluştu

Deva Partisi Teşkilat mensupları, Yurtbaşı Seçim Koordinasyon merkezi açılışına konvoylar eşliğinde geldi.

Açılış Programında Deva Partisi Yurtbaşı Belediye Başkan Adayı ve belediye meclis üyesi adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Yurtbaşı Belediye Başkan Adayı Seyhan Emektar,Yurtbaşı’nın daha iyi yerlere gelmesi adına hizmet etmek istediğini söyledi.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av. MehmeT Kangal,Yurtbaşı Beldesi’nin önemli olduğunu belirterek,seçimlerde Yurtbaşı’nda başarılı olacaklarına inandıklarını kaydetti.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Çanakçı,seçimlerden umutlu olduklarını belirterek, Elazığ ve Yurtbaşı’nda seçimlerin kazanan partisinin DEVA Partisi olacağını söyledi.

Konuşmaların ardından Yurtbaşı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Daha sonra Yazıkonak Beldesine geçen Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Çanakçı ve beraberindekiler,Seçim koordinasyon merkezi açtı.

Deva Partisi Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Cihan Çiçek,seçilmesi halinde edindiği belediyecilik tecrübesini hizmete dönüştüreceğini söyledi.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, adayları Cihan Çiçek’e güvendiklerini ve seçimlerden galip geleceklerine inandıklarını söyledi.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Çanakçı’da Deva Belediyeciliğini, Yazıkonaklı vatandaşlarla buluşturacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Yazıkonak Seçim koordinasyon merkezi açıldı.