Boks eldiveni giyen Zaharova: Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, sosyal medya hesaplarında paylaştığı boks eldivenli fotoğrafının altına "Çok yakınımda durmayın. Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de." yorumunda bulundu. Zaharova'nın paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Boks eldiveni giyen Zaharova: Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de

Rus Dışişleri Sözcüsü Zaharova, üstüne su yeşili kısa bir elbise, ellerine de kırmızı boks eldivenleri giydiği bir fotoğrafını paylaştı. Instagram hesabındaki fotoğraflı paylaşımında "Hadi gelin bakalım" diye yazan Zaharova, Facebook'taki iletisineyse şu ifadeleri iliştirdi: "Çok yakınımda durmayın. Sadece bir kedicik değil bir boksörüm de."

Bunun yanında Rus Dışişleri Sözcüsü'nün boks eldivenli bu fotoğraf, yeni bir projenin parçası mı ya da kişisel bir çekim mi, net olarak bilinmiyor.

PAYLAŞIMLAR BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Ancak söz konusu paylaşımları sosyal medyada dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı. Kimileri paylaşım altına yaptıkları yorumlarda Rus Dışişleri Sözcüsü'nün 'çetin ceviz oluşuna' ve 'düzgün fiziğine' iltifat etti.

Bazılarıysa paylaşımın altında "Rus Dışişleri'nde böyle bir savunucusu varken Rusya'nın rahatça uyuyabileceği" şeklinde yorumlar yaptı.

Bir kişi de "Kim ki bize kılıçla gelir, o kılıç kendisine saplanır" gibi Rusça deyimler kullanarak yorumda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7