22 Ocak Altın Fiyatları

Haftanın son işlem gününde çeyrek altın fiyatları iç piyasada dolar kuru kaynaklı Merkez Bankası’nın faiz kararı sonrası ons altın odaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Altının gram fiyatı rekor seviyesinde oldukça uzak bir konumda yer alsa da yatırımcısı son gelişmeleri takip etmeyi sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın ve diğer altın fiyatları kaç TL? İşte 22 Ocak’ta altın piyasasında son durum…

22 Ocak Altın Fiyatları

Güncel altın fiyatları dış piyasada ons altın kaynaklı iç piyasada da dolar kuru kaynaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Aşı gelişmeleri sonrasında altının onsunda yaşanan hızlı düşüş yatırımcısını üzmüştü.

Ons altının bin 900 dolarlardan bin 862 dolarlara kadar gerilemesiyle birlikte iç piyasada da geri çekilmeler yaşandı. Dün altının ons fiyatındaki yükselişe karşın dolar kurundaki düşüşe paralel yatay bir seyir izleyen gram altın, günü bir önceki kapanışın hemen altında 441,7 liradan tamamladı.

Merkez Bankası'nın dün açıkladığı faiz kararı sonrasında altın fiyatlarında gerileme yaşanmaya devam ediyor.

22 OCAK 2021 ALTIN FİYATLARI

ALTININ ONS FİYATI NE KADAR?

Ons altın 22 Ocak Cuma gününe 1862 dolar seviyesinde başladı.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Haftanın son işlem gününde altının gram fiyatı 441 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının gram altın kadar tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın bugün 720 liradan alınırken aynı dakikalarda 737 liradan da satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Ons altındaki sert düşüş sonrası 3 bin liranın altına gerileyen ve burada sabitlenen cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 869 liradan alınırken aynı dakikalarda 2 bin 911 liradan da satışa sunuluyor.

22 AYAR BİLEZİK NE KADAR?

Bugün 22 ayar bilezik alış 403 TL, satış ise 406 TL'den işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103