Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, hem çocuklara yönelik hem de vatandaşlara yönelik yaz kursları düzenliyor.

Elazığ’da Trafik Kazası 2 Kişi Yaralandı Elazığ’da Trafik Kazası 2 Kişi Yaralandı

Bu kapsamda çocukların kendilerini geliştirmesi, yaz tatilinde kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak ve gelişimlerine katkı sunmak amacıyla satranç kursu düzenlenecek.

Satranç alanında kendilerini geliştirmek isteyen 9 - 16 yaş aralığındaki çocuklar için gerçekleştirilecek satranç kursuna kayıtlar, 3 Temmuz Çarşamba günü başlayacak.

Elazig Belediyesinden Ucretsiz 1719921505 Vw9Zrp

Kursa kayıt olmak isteyen çocuklar, İzzetpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesinde hizmet veren Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü EBEGEM birimine şahsen başvuruda bulunabilecek.

  Öte yandan Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, ney kursu da düzenleyecek. 14 ile 45 yaş aralığındaki vatandaşların gelişimlerine katkı sunmak için gerçekleştirilecek olan kurs kayıtları da, 3 Temmuz Çarşamba günü başlayacak ve başvurular EBEGEM birimine şahsen yapılacak.

  Satranç ve ney kurslarına kayıt olmak isteyen çocuklar ve vatandaşlar, 9 Temmuz Salı günü saat 17.00’ye kadar başvuruda bulunabilecek.  

Elazig Belediyesinden Ucretsiz 1719921505 X Hk NsyElazig Belediyesinden Ucretsiz 1719921505 Prc Uf S

Editör: Batuhan Baskal