Elazığ Valiliği, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Elazığlı Şehidimiz Polis Memuru Fethi Sekin’e hakaret ederek video çekip sosyal medya hesabından yayınlan kişi hakkında açıklamada bulundu.

Elazığ Valiliği şahsın Osmaniye il emniyet müdürlüğü tarafından gözaltına alındığını ve adli makamlarca tutuklandığını açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada, “Sosyal Medyada Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Elazığlı Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’e hakaret içerikli bir videonun paylaşıldığı, video içeriğinde bir mezar taşı üzerinde uygunsuz hareketler olduğu tespit edilmiştir. Yapılan Araştırmada videonun paylaşımındaki şahsın adresinin Osmaniye olduğu görülmüştür. Konu Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğüne iletilmiş, şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır. Video paylaşımındaki mezarın Şehit Polis Memuru Fethi Sekin Mezarı ile bir ilgisi bulunmamaktadır” dedi.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde İlk Bebek Dünyaya Gözlerini Açtı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde İlk Bebek Dünyaya Gözlerini Açtı

Editör: Haber Merkezi