Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği üyeleri Mart Ayı İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi.

Toplantıya STK Temsilcileri Dernek Başkanları ve Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da katıldı.

ELSAD Başkanı Av. Murat Erdoğan, Önceki Gün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ Mitingine değindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kentte çok iyi karşılandığını söyleyen Erdoğan, İl Başkanı Yıldırım’a düzenlediği organizasyon dolayısı ile teşekkür etti.

Emeklilere Müjde! Emeklilere Müjde!

Seçimlere değinen Murat Erdoğan, Şerifoğulları’nın açıkladığı projelerin önemli olduğunu dile getirdi. Erdoğan, “Ben özellikle Şahin Şerifoğulları Başkanın projelerini çok beğendim. Bizzat hem lansmanına gittim hem de acizane olarak projelerin ekibinin içerisinde benimde şahsi olarak görüşlerim ve desteklerimde bulundu. O projelerin nasıl hazırlandığını çok iyi biliyorum. Bundan sonraki süreçte diğer adaylarında projelerini bu şekilde ortaya koyması gerekiyor ki vatandaş kararını verirken projelerin Elazığ’a neler kazandıracağını görerek hareket etsin” dedi.

Değerler üzerinden siyaset yaptıklarını söyleyen Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yıllar içinde Türkiye’deki gelişmeleri hatırlatarak sorunların da giderilmesi için çalışıldığını kaydetti.  Yıldırım, “Ben ısrarla siyasi anlayışımı şöyle ifadelendiriyorum bizler değerler üzerinden siyaset yapıyoruz diyorum. Değerler üzerinden siyaset yapanların içini doldurmaları gerekir kişilerin öne çıkmadığı değerlerin öne çıktığı ve bu değerlere de sıkı sıkı sahip olmanın gerektirdiğini siz sahada göstermek zorundasınız. Bundan 30-40 yıl önce bu ülkede bir kibritte Made İn Türkiye yazıyordu bugün artık TOGG’da, Kaan’da Made İn Türkiye yazıyor. Toplumun bir takım sıkıntıları ve sancıları da var gözlerimizi de kulaklarımızı da kapatmadık onlarında zaman içerisinde değişecek ve dönüşeceklerini de biliyoruz” dedi.