Şehrimizi temsil eden Gençlik ve Spor Kulübü takımları hem Milli Takımda yer almak hem de 1. Lige yükselmek için mücadele verecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde faaliyet gösteren Gençlik ve Spor Kulübü Bocce takımı 2. Lig de ve yine takım kadrosunda yer alan sporcuların Milli Takım seçmeleriyle birlikte Kulübü hareketli bir sezon bekliyor.

“HEM LİG MAÇLARINA HEM DE SEÇMELERE KATILMAK ÜZERE TAKIMIMIZI MÜSABAKA ÖNCESİ ZİYARET EDEREK ANTALYA İLİNE GÖNDERDİK”

Çalışmalara dair Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Gençlik ve Spor Kulübümüzün destekleri ile oluşturduğumuz ve tamamı kendi alt yapımız ve transfer oluşturmadan gerek Lig de gerekse Milli Takımlar düzeyinde sporcu yetiştirmeye mücadele etmeye devam ediyoruz. Su Topu, Hentbol ve Bocce olarak 2. Lig mücadelemizin yanı sıra takımlarımızın içerisinde yer alan sporcularımızın Milli Takım antrenörlerinin dikkatini çekerek seçmelere çağırılıyorlar. Lig de 12 sporcuyla mücadele ediyoruz,  Milli Takım seçmelerine de 6 sporcumuz davet edildi ve Antalya ilinde yapılacak olan hem Lig maçlarına hem de seçmelere katılmak üzere takımımızı müsabaka öncesi ziyaret ederek Antalya iline gönderdik. Tabi yine Bocce takımımız dan Ahmet Karakaş Fransa’da Dünya Şampiyonasına katılmak üzere yolculadık. Sporcularımız, transfer yapmadan kendi alt yapımızın sporcuları dolayısıyla bizler için gurur verici bir durum, yerel de ve ulusal da başta Ülkemiz olmak üzere Şehrimizi temsil ediyorlar. İl Müdürlüğü olarak elimizden gelen desteğin fazlasını yapmaya çalışıyoruz, inşallah ta böyle sürdüreceğiz ve daha fazla sporcumuzun Milli Takım da, Lig’ler de göreceğiz. Aziz Şehrimizi Antalya’da temsil edecek olan Takımımıza yürekten başarılar diliyor,  Gençlik ve Spor Kulübü yöneticilerimize antrenörlerimize ve kurum personellerimize gayretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Milli Takım seçmelerine katılacak olan sporcular; Pelin Filiz, İrem Yılar, Rojda Özadenç, Cemil Karadağoğlu, Ramazan Karaman ve Ahmet Yesevi Gündoğdu.