Aday Septioğlu: Şehrimiz İçin Yeni Bir Dönem Başlatacağız

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Elazığ’da çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Ankara’da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında yoğun ilgi ve coşkuyla karşılandı.

Aday Septioğlu: Şehrimiz İçin Yeni Bir Dönem Başlatacağız

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri aday tanıtım toplantısı, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla Ankara Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirdi.

Toplantıda, İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanları ile illerin belediye başkan adayları partililere tanıtıldı.

Ankara’da yaşayan Elazığlılar Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu’na hem program girişinde hem de program çıkışında yoğun ilgi gösterdiler.

Hemşehrileri Septioğlu ile fotoğraf çekilip başarılar diledi.

Septioğlu ilgilerinden dolayı kendisini görmek isteyen hemşerilerine teşekkür ederek, farklı şehirlerde yaşayan hemşerilerimizin bakış açısı Elazığ’ımız için çok önemli, değişimleri, eksikleri belirgin şekilde görebiliyorlar. Kendi yaşadıkları şehirleri bir kıyas unsuru olarak kullanabiliyorlar. Farklı şehirlerde yaşayıp dernekleşen vatandaşlarımızla buluşmalarımızı, inşallah belediye başkanı olduğumuz dönemde de sıklaştırmamız lazım’ dedi.

Geçtiğimiz Ocak ayında adaylığının açıklanmasının ardından süratle seçim çalışmalarına başlayan ve şehirde büyük bir ilgiyle çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu, “Adalet çerçevesinde, hizmet odaklı ve ahlaklı belediyecilik şuuruyla, inançla yola çıktık. 31 Mart’ta inşallah hemşerilerimizin desteğiyle şehrimiz için yeni bir dönem başlatacağız” dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137