AK Parti Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adayı Turan’ın Seçim Çalışmaları

AK Parti Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adayı Akif Yavuz Turan, belde merkezindeki mahalleleri ve beldeye bağlı köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adayı Turan’ın Seçim Çalışmaları

AK Parti Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adayı Akif Yavuz Turan, yaklaşan 31 Mart Yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.

Aday Adayı Turan, Belde merkezindeki mahalleleri ve beldeye bağlı köyleri ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Ak Parti Akçakiraz Belediye Başkan Aday Adayı Akif Yavuz Turan aday olup seçilmesi halinde beldede hayata geçirmeyi planladığı projelerini paylaştı.

TURAN: “İNSANLARIMIZ BİZİ SEVGİ VE COŞKUYLA KARŞILADI”

Akçakiraz’ın yeni projelere ihtiyacı olduğunu söyleyen Aday Adayı Turan, beldede ekonomik ve kültürel alanda yıldız olacağı bir yönetim sergileyeceklerini ifade ederek, “Akçakiraz’ın yeni bir vizyona, yeni bir yüze yeni projelere ihtiyacı olduğunu tespit ettik. İnsanlarımız bizi sevgi ve coşkuyla karşıladı. Biz aklımızda olan projelerle, hizmetlerle Akçakiraz’ın ekonomik, kültürel olarak yıldızlaşacağı bir yönetim sergileyeceğiz.” dedi.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137