AK Parti Elazığ İl Kongresinin Tarihi Belli Oldu

Pandemi nedeniyle daha önceden iki kez ertelenen AK Parti Elazığ İl Kongresinin tarihi belli oldu. AK Parti Elazığ İl Kongresi’nin 8 Ocak tarihinde yapılacağı öğrenildi.

AK Parti Elazığ İl Kongresinin Tarihi Belli Oldu

AK Parti Elazığ İl Kongresi daha önceden 25 ekim tarihinde yapılacağı açıklanmıştı. Ancak pandemi nedeniyle kongrenin aralık ayına ertelendiği duyurulmuştu.

Aralık ayı içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongrelerin ertelendiğini açıklayarak "Salgınla mücadeleye destek vermek için önümüzdeki haftadan itibaren kongrelerimizi erteliyoruz. Yeni kongre tarihlerimizi salgının seyrine göre belirleyeceğiz” demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasıyla birlikte aralık ayı içerisinde yapılması planlanan AK Parti’nin Elazığ kongresi bir kez daha ertelenmiş oldu.

AK PARTİ ELAZIĞ İL KONGRESİ 8 OCAK TARİHİNDE YAPILACAK

AK Parti Genel Merkezi tarafından kongre tarihleri tekrar belirlenmeye başlandı. AK Parti’nin Elazığ kongresinin tarihi ise 8 Ocak Cuma günü olarak belirlendi. Her ihtimale karşı pandeminin seyrine göre de hareket edileceği belirtilirken kongre için çalışmalara başlandığı öğrenildi.

AK Parti’nin 8 Ocak tarihinde yapılması planlanan kongresi Fırat Üniversitesi’ndeki çok amaçlı spor salonunda gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103