Akın Çulha, Güven Tazeledi

Sanayi sitesi yapı kooperatifi olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda başkan Akın Çulha, güven tazeledi.

Akın Çulha, Güven Tazeledi

Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Tek liste ile gidilen genel kurula Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Milletvekili Adayları, Siyasi Parti İl Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.

“5 Bin’den Fazla İstihdam Sağlamaktadır”

Sanayi sitesi kongresinde konuşan Başkan Akın Çulha, “Sanayi sitemiz 50 yıllık tarihiyle Elazığ’ımızda Kapalı Çarşı’dan sonra en eski sanayi ve ticaret merkezlerimizden birisidir. 5 Bin’ den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Sizlerin sağlıklı koşullarda, iyi bir çalışma ortamına sahip olmanız sadece sizler ve aileniz için değil, Elazığ’ımız ve ülkemiz için çok önemlidir. Bizler de bu konuda sorumluluk yüklendik. Bu sorumluluğumuzun bilinci içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlere bu konuda yardımlarını esirgemeyen Sayın Milletvekillerimize, Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza, Resmi Kurum Daire Müdürlerimize, hepsine teşekkür eder, hepinize saygılarımı saunarım” ifadelerini kullandı.

Tek liste ile gidilen kongrede Başkan Çulha güven tazeledi.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
BABACAN
BABACAN - 2 yıl Önce

Kapalı Çarşıyı anladıkda Sanayi Sitesinin 50 yıllık olmasıyla övünecek bir durum olamaz yabancı bir insanı o sanayi sitesine bıraksanız hangi kasabanın sanayi sitesi der ! 50 senedir aynı tas aynı hamam

SIRADAKİ HABER

banner7