Aksuoğlu: Basın Elazığ’da Çok Güçlü

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Zafer Aksuoğlu 31 Mart Yerel Seçimlerinin ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak Medya kuruluşumuz çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Aksuoğlu: Basın Elazığ’da Çok Güçlü

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Zafer Aksuoğlu 10 Ocak çalışana gazeteciler günü dolayısıyla medya kuruluşumuzu ziyaret etti.

Medya kuruluşumuz çalışanları ile bir araya gelen Aksuoğlu yapılan hizmetleri yerinde görüp çalışanların gününü kutladı.

Ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan Aksuoğlu basının Elazığ’daki önemine ve 31 Mart yerel seçimlerine değindi.

Aday Adayı Aksu, “Öncellikle ben 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyorum. Teknik altyapı ve yetişmiş eleman olarak birbirinden kıymetli iki tane Televizyon kanalına sahibiz buda Elazığ için bir şanstır. Ben tüm Medya Çalışanlarımı kutluyorum tekrardan tebrik ediyorum. Tabi önümüzde bir seçim süreci var. Partimizle bu noktada bizim de aday adaylığımız söz konusu en güzel kararı vererek şehre en iyi hizmet vereceklerinden de eminiz. Seçim memleketimiz, ülkemiz için en hayırlı şekilde sonuçlanmasını diliyorum ”dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137