Başkan Adayı Septioğlu Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Adayı Septioğlu Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yeniden Refah partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu 31 mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Aday Septioğlu bu kapsamda Elazığ Valiliği ve Elazığ il emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

İlk durağı Elazığ Valiliği olan Septioğlu Elazığ Valisi Dr. Ömer Toramanla Bir araya geldi.

Aday Septioğlu daha sonra il emniyet müdürlüğüne geçti.

İl Emniyet Müdürü Adnan Karayel’le bir araya gelen Septioğlu 7 24 görevi başında mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla mücadele eden kahramanlara kolaylıklar diledi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ile de bir araya geldi

Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Septioğlu, “Şehrimizin yaşadığı sorunları çok iyi biliyoruz. Ahlaklı belediyecilik anlayışıyla tüm sorunları çözüme kavuşturacağız. Kentsel dönüşüm, ulaşım, alt yapı, yoksulluk, işsizlik gibi temel sorunlarımızı çözmek için her türlü çalışmayı hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz. Her mahallemizi eşit hizmete kavuşturacak, her mahalleye adil bir şekilde hizmet götüreceğiz. Elazığ’a en güzel hizmetleri gerçekleştirecek ve yapılan hizmetler ile Elazığ’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2024, 18:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137