Başkan Gürkan: Her Yeni İş Zirvesi Yeni Bir Ekonomik Heyecan ve Ticari Fırsattır

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan ve beraberindeki Elazığlı iş insanları, 10-12 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecek olan Türk-Arap İş Zirvesi'ne katılacak.

Başkan Gürkan: Her Yeni İş Zirvesi Yeni Bir Ekonomik Heyecan ve Ticari Fırsattır

MÜSİAD Uluslararası İş Forumu (IBF) tarafından bu yıl ikincisi Gaziantep’de Türk-Arap İş Zirvesi 10-12 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan zirveye MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan ve beraberindeki Elazığlı iş insanları da katılacak.

GÜRKAN: ZİRVENİN ŞİMDİDEN ŞEHRİMİZ ADINA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Her iş zirvesinin yeni bir ekonomik heyecan ve ticari fırsat oluşturduğunu vurgulayan Başkan Gürkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "3 gün sürecek zirvede, Uluslararası İş Forumu (IBF) yüzlerce seçkin iş insanını Orta Doğu'nun sanayi üssü olarak tanımlanan Gaziantep'te bir araya getiriyor. 11 Haziran'da Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde düzenlenecek zirveye 1000’i aşkın sanayici, girişimci ve yatırımcı iş insanı katılacak. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’un katılımıyla düzenlenecek etkinlikte, B2B görüşmeler, panel oturumlar, fabrika ziyaretleri, fuar aktiviteleri ile yeni ortaklıklar, yatırım fırsatları ve ticari bağlantılara imkân sağlanacak.  Bu amaçla başta, Irak, Suriye, Mısır, Ürdün, Yemen, Filistin, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Tunus, Cezayir, Libya, Moritanya, Fas, Pakistan, Somali, Azerbaycan ve KKTC olmak üzere, Avrupa’nın farklı bölgelerinden birçok yatırımcı ve alım heyeti Gaziantep'te temaslarda bulunacak. Bizde Elazığ MÜSİAD olarak yerimizi alacağız ve Elazığ'ın potansiyelini orada anlatacağız. İnşallah iş insanlarımız için, Elazığ ekonomisi için güzel gelişmeler yaşanır. Zirve sonrasında yeniden bir değerlendirme yaparak ekonomi camiamızı bilgilendireceğiz. Ben zirvenin şimdiden şehrimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 10:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109