Başkan Kangal: Ekonominin Kitabını Yazdık Diyenlerin Ülkeyi Getirdiği Nokta Sefalet Olmuştur

Döviz kurlarındaki artış ve art arda gelen zamlarla ilgili açıklama yapan DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal, vatandaşların sağduyularını korumalarını istedi

Başkan Kangal: Ekonominin Kitabını Yazdık Diyenlerin Ülkeyi Getirdiği Nokta Sefalet Olmuştur

Türkiye’deki yaşanan ekonomik gelişmeleri değerlendiren Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal, Türk lirasının döviz karşısında pula döndüğünü kaydetti.

KANGAL: MİLLETİMİZ AÇLIĞA VE ÇARESİZLİĞE İTİLDİ

Başkan Kangal, “Türk lirası, döviz karşısında adeta pula dönmüş, uygulanan yanlış ekonomik politikalar neticesiyle paramız tarihin en itibarsız seviyesine ulaşmıştır. Bilimsel hiçbir karşılığı olmayan ekonomik politikalar neticesinde milletimiz her geçen gün açlığa, sefalete ve çaresizliğe itildi. Ekonominin kitabını yazdık diyenlerinin ülkeyi getirdiği nokta ne yazık ki açlık sefalet ve işsizlik olmuştur. Zamlar yağmur gibi vatandaşımızın üstüne yağmakta halkımız biraz daha fakirleşmekte iş bilmeyen yöneticiler sayesinde ülkemiz adeta varlık içerisinde yokluk çekmektedir” ifadelerini kullandı.

Kangal, vatandaşlara seslenerek, sağduyulu davranılmasını istedi.

KANGAL: KIŞKIRTMALARA GELMEYELİM

Başkan Kangal, “Bu zorlu günlerde sağduyumuzu sakın ha elimizden bırakmayalım. Kışkırtmalara gelmeyelim. Biran önce sandığın önümüze konulmasını ve gereken cevabın demokratik yollarla verilmesi gerektiğini buradan söylemek isterim. Kimse sakın umutsuzluğa kapılmasın. Sakın gençlerimiz geleceğinden umudunu kesmesin. Bu ülkenin vatansever liyakat evlatları elbette sahneye çıkacak ve ülkemizi aydınlık bir geleceğe ulaştıracaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk parası
Türk parası - 3 gün Önce

Geçen yıl T.L güvenin diyordu. Bu yıl Türk lirasını yerle bir etti.

Hamit Erdağlı
Hamit Erdağlı - 3 gün Önce

Anketlerde MHP İle Kafa kafaya görünüyor ancak seçime doğru MHP ye fark atar.

Kangal'a
Kangal'a - 3 gün Önce

Daha düne kadar,sen ile Sahibin aynı partide idiniz,vede, sahibinin yıllarca ekonomiden sorumlu yıllarca bakanlık yaptığını, sağır sultan biliyor,Kangal.Yoksa ;ben yoksam tufan he, mi diyorsunuz? Allah sizi bildiği gibi yapsın,tasmalilar.

Huzeyfe
Huzeyfe - 3 gün Önce

DEVA Partisi son dönemlerde halktan ilgi gören bir parti olmaya başlamış artık oy vereceğini söyleyen daha fazla insan var

Bir vatandaş
Bir vatandaş - 3 gün Önce

Ağzı olan konuşuyor .Acaba imkan verilse neler yaparsın Mehmet kangal sizi biraz tanıyan biri anlar denilmek isteneni.

Gakko
Gakko - 2 gün Önce

Buda kendini bir bok zannetmeye başladı ya Allah sonumuzu hayr eyleye.

Şakir Balamir
Şakir Balamir @Gakko - 2 gün Önce

Seni rahatsız ettiğine göre senden fazlasını zannettmiş :)))Hohohhhhooooooooooo

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109