Başkan Kartakgül: Belde Halkı Bizi Bağrına Bastı

31 Mart yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Yeniden Refah Partisi Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Zülfü Kartakgül, belde halkının kendisini bağrına bastığını söyledi.

Başkan Kartakgül: Belde Halkı Bizi Bağrına Bastı

Bir süredir seçim koordinasyon merkezini faaliyete geçiren Yeniden Refah Partisi Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Zülfü Kartakgül’ü, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Gül ziyaret etti.

Hayırlı olsun dileklerini ileten Gül, Yazıkonak’ta yapılan çalışmalar ile alakalı bilgi aldı ve Yeniden Refah Partisi sancağının geçmişte olduğu gibi Yazıkonak Belediyesine dikileceğini ifade etti.

Başkan adayı Zülfü Kartakgül’ün siyasi bilgi ve birikiminin herkesim tarafından bilindiğini belirterek, “Başkan adayımız Kartakgül geçmişte yaptığı başarılı çalışmalar Yazıkonak Beldemize Başkan olduğu taktirde yapacaklarının teminatıdır” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Adayı Kartakgül, Yazıkonak’ta faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelerek, taleplerini dinledi.

Kartakgül; “Başkanlık makamı nasip olduğu taktirde istişare kültüründen asla vazgeçmeyeceğiz. Yazıkonak Beldemizi REFAH içinde yaşayan, mutlu, huzurlu ve bereketli bir belde yapacağız” dedi.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137