Çelik: İmza Gününe Tüm Hemşehrilerimi Bekliyorum

Yazar Raif Çelik ‘İn kaleme aldığı Yürek İzi Şiir Kitabı çıktı. Yazar Çelik 19 Ocak Cuma günü gerçekleşecek olan imza gününe tüm hemşehrilerini davet etti.

Çelik: İmza Gününe Tüm Hemşehrilerimi Bekliyorum

Yazar Raif Çelik ‘in kaleme aldığı yürek izi kitabı çıktı.

Yazar Çelik, 19 Ocak Cuma günü gerçekleşecek imza gününe tüm hemşehrilerini davet ederek kitabın içeriği hakkında bilgi verdi.

Yazar Çelik, “Yarın nasip olursa 15.30 – 18.00 saatleri arasında Elysium da bulunan Batı Kitap Kırtasiyede imza günümüz olacaktır. Kitabımızın içeriği çok dolu çok zengin. Milli, manevi, tarihi ve bizim yöresel anılarımızla dolu esinlendiğimiz kaynaklar var. Güzel şiirler var. Tabi şiirler biraz yorucu süreç uzun zamanımızı aldı.  Yaklaşık olarak 10 yıldır üzerinde çalışıyorum. Bu sene toparlayıp kitap haline getirdik. İsmi ‘Yürek İzi’, manalı bir isim. Okurlarımızın yüreğinde, zihninde iz bırakacağımızı düşünüyoruz. Tabi tüm bunlar olurken Şehitlerimizi unutmadık, Sarıkamış şehitlerimiz başta olmak üzere onlarla ilgili güzel parçalar var, güzel şiirler var. İnşallah okurlar bu konuda bize değerlendirilmesini de yaparlarsa ileriye yönelik güzel bir ufuk olur” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137