Depremzedeler AKSA’ya Seslendi

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından yaraların sarılması amacıyla toplumun tüm katmanları bir araya geldi. Aynı birlikteliği AKSA’dan da bekleyen depremzedeler, kurumun hiç bir ödemeden fedakarlık yapmadığını söylediler.

Depremzedeler AKSA’ya Seslendi

Elazığ’da 24 Ocak tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin yaralarının hızlıca sarılması için Türkiye tek yürek oldu..

Hükümetin üst kademesi depremin hemen ardından kentte olurken, toplumun her kesimi bir işin ucundan tutabilmek, fayda sağlayabilmek adına Elazığ’a koştu.

Yaraların sarılması için bazı kurumlar faturalarını, bazı bankalar kredilerini ötelerken, AKSA’nın geride kalmasına vatandaş tepki gösterdi.

Evlerini acilen boşaltmak zorunda kalan vatandaşlar, başlarını sokacak bir evi dahi zorlukla bulmuşken, bir de AKSA’nın abonelik ve saat ücreti ile karşı karşıya kaldılar.

Kimi de gelen yüksek faturalarla zor durumda kaldı.. Elazığlılar, afet durumunda her kurumun kendilerine kolaylık sağlamaya çalışırken, AKSA’nın vatandaşına kolaylık sağlamamasına tepki gösterdi.

VİDEO:

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 4 ay Önce

Bu şirketten şikayetler had safhaya ulaştı. Bu şirket bu şehirde istenmiyor. Birinci neden enerji alanında yatırım yapmıyor.Çok sık elektirk kesintileri yaşanıyor. İkincisi kaliteli hizmet vermiyor. Üçüncüsü müşteri menuniyeti diye bir kaygısı yok, dördüncüsü halkın hiç bir talep ve şikayetini dikkate almıyor.

okan
okan - 4 ay Önce

doğalgaza ve elektriğe son bir yılda ne kadar zam geldi haberiniz var mı sizin? zamları aksa yapmadı. her seçimde %60tan aşağı oy vermediğiniz parti yaptı.hem oy verip hem şikayet ediyorsunuz. şaka gibi.

ELAZIG
ELAZIG - 4 ay Önce

Eskiden fakirin ekmegi kendine yeterdi.simdi zenginlerin gözü bu fakirin ekmeginde acaba yedigi lokmasını nasil alirim hesabinda..yazik gunah ben hakkimi helal etmiyorum

Cengiz
Cengiz - 4 ay Önce

Nerede 4 vekil hadi ciksaniza ortaya aksa çadırın elektrik parasını şehirdeki abonelere yansıtıyor
Faturaları kabartıyor ama hak bize böyle

5 vekil
5 vekil @Cengiz - 4 ay Önce

5 VEKILE LAF GETIRMEYIN. BUNUN ONLARLA ILGISI YOK..

DEPREM
DEPREM - 4 ay Önce

AKSA ..ALLAH HAKKIMIZI SİZDEN SORSUN

Murat
Murat - 4 ay Önce

Elazığ'da AKSA,yı istemiyoruz tek taraflı anlaşma fes'ini istiyoruz.bu sömürücülüge son.defol git AKSA.

Kazancı Bedi
Kazancı Bedi - 4 ay Önce

AKSA demek AKSAMA demektir. Verdiği hizmet aksar ama faturası hiç aksamaz.

şevket şeker
şevket şeker - 4 ay Önce

aksaya sözü geçmeyen vekillerimiz ve sivil toplum kuruluşu olduklarını idda eden kuruluşlar nerede öyle medyada boy göstermeye benzemez


SIRADAKİ HABER

banner7