Eğitim Bir Sen'den Başarılı Okullara Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi başarılı okulları unutmadı. okullara tebrik ziyareti getçekleştirdi.

Eğitim Bir Sen'den Başarılı Okullara Ziyaret

Elazığ’da  merkezi sınavlar sonrası tercih heyecanı yaşanıyor. LGS tercihlerinde ilk aşama gerçekleşirken YKS tercihleri ise 6 Ağustos itibariyle başladı.

Bu bağlamda okulları ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Elazığ yönetimi okullara tebrik ziyareti getçekleştirip tatlı ikramında bulundu.

ER: OKULLARIMIZDAKİ BU BAŞARILAR GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

İlimizin başarısı üzerine değerlendirmelerde bulunan Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Sekreteri Yetgin Er; "Pandemi sürecinde sekteye uğrayan eğitim-öğretim Elazığ özelinde 24 Ocak'ta yaşadığımız deprem nedeniyle tüm Türkiye'ye nazaran daha olumsuz etkilendi. Bütün bu zor şartlara rağmen okullarımızdaki bu başarılar göğsümüzü kabarttı. Biz Eğitim-Bir-Sen olarak her zaman başarının ödüllendirilmesini ve başarılı eğitimcilerin taltif edilmesini istedik ve bunu yetkili mercilere de resmi talebimiz olarak ilettik. Bu amaçla ziyaret ettiğimiz tüm okullarımızdaki idarecileri, öğretmenleri, memurları ve yardımcı personeli tebrik ediyorum. Başarı bir ekip işidir. Bu başarı da bu okullardaki tüm ekibindir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 18:15
banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 3 ay Önce

Başarılı okulu herkes ziyaret eder. Kenar mahalledeki okulları gezin de moral olsun bari.

hoca
hoca - 3 ay Önce

Fotoğraflarda 1 tanesinin bile yüzünde maske yok, başarılı okul demek örnek olan da demektir aynı zamanda. Göstermelik kutlama yapıp kendinizi haber yaptıracağınıza, kurallara uyun maske takın ve öyle dip dibe değil sosyal mesafeye uygun davranın.

Hursit
Hursit - 3 ay Önce

Basarili okullar listesinde Cubukbey neden yok...Millet bunu neye yorsun.

Gakko
Gakko - 3 ay Önce

Baska okullar yok mu! Bu manzara bile sendikalarin egitime bakislarini yansitmakta.Buradaki idarecilerin sendikalari nedir acaba? Baska sendikan okul mudurleri ince!!!! Ziysrete nail olur mu

SIRADAKİ HABER

banner7