Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenler İçin Yürüyüş Düzenlenecek

Elazığ Mimarlar ve Mühendisler Platformu Dönem Sözcüsü Mimar Fatih Baltacı, 24 Ocak Çarşamba Günü saat 20.55’te Elazığ Öğretmenevi önünde Elazığ depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar için anma töreni ve yürüyüş düzenleyeceklerini açıkladı.

Elazığ Depreminde Hayatını Kaybedenler İçin Yürüyüş Düzenlenecek

Kanal Fırat televizyonunda yayınlanan ve Furkan Dilaver’in hazırlayıp sunduğu “Son Baskı” programının konuğu Elazığ Mimarlar ve Mühendisler Platformu Dönem Sözcüsü Mimar Fatih Baltacı oldu.

Mimar Fatih Baltacı canlı yayında yaptığı açıklamada, 24 Ocak Çarşamba Günü saat 20.55’te Elazığ Öğretmenevi önünde Elazığ depreminde hayatını kaybedenler için basın açıklaması ve yürüyüş yapılacağını söyledi.

BALTACI: CANLARIMIZI ANACAĞIMIZ BİR PROGRAM DÜZENLEYECEĞİZ

Elazığ’daki tüm vatandaşları yürüyüşe davet eden Mimar Baltacı yaptığı açıklamada, “Biz şunu istiyoruz. Elazığ’ımızın yanında olalım. Elazığ’ımızın sorunları Sümen altında olmasın. Orada kaybettiğimiz 44 canımızı unutmayalım. Mimarlar ve Mühendisler Platformu olarak 24 Ocak’ta depremin olduğu saatte 20.55’te öğretmenevimizin önünde mimar ve mühendislerimiz ile birlikte bu canlarımızı anacağımız bir program ve yürüyüş düzenleyeceğiz. Elazığ’daki tüm hemşehirlerimizin de bu törene ve yürüyüşe katılmasını rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2024, 16:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137