Elazığ İl Özel İdaresi’nden Türk Kızılay’ına Kan Bağışı

Elazığ İl Özel İdaresi Personelleri Türk Kızılay'ının "Birbirimize Candan Bağlıyız" sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında, kan ve kan ürünleri stoklarına katkı sağlamak, kan bağışının önemi konusunda farkındalık oluşturarak hastalara umut olmak amacıyla kan bağışında bulundu.

Elazığ İl Özel İdaresi’nden Türk Kızılay’ına Kan Bağışı

Elazığ İl Özel İdaresi personelleri Türk Kızılay'ının "Birbirimize candan bağlıyız" sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında, kan ve kan ürünleri stoklarına katkı sağlamak, kan bağışının önemi konusunda farkındalık oluşturarak hastalara umut olmak amacıyla kan bağışında bulundu.

Kan bağışına Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekteri Ali Şiş, Genel Sekreter Yardımcıları Cemil Yatkın ve Dr. Murat Okubay, şube müdürleri ve personeller katıldı.

İl Özel İdaresi binasında gerçekleşen kan bağışının örnek olacağını belirten Genel Sekreter Ali Şiş, kan vermenin sürekli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.

Şiş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Azalan kan stoklarına belirli dönemlerde düzenlediğimiz kan bağışı kampanyaları ile bizler de katkı sunuyoruz. Bu çerçevede duyarlılık göstererek kan bağışına katkıda bulunan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün başkasına lazım olan kan, yarın bize de lazım olabilir" ifadelerinde bulundu.

Kızılay Kan Merkezi görevlileri, düzenli olarak belirli aralıklarla kan bağışı yapan Elazığ İl Özel İdaresi personeline teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137