Elazığspor'un Elektrikleri Kesildi

Elazığspor Kulüp yönetimi basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasında Kulüp tesislerinin ve Atatürk Stadyumunun elektriklerinin borçlar yüzünden kesildiği açıklandı.

Elazığspor'un Elektrikleri Kesildi

Elazığspor Kulüp tesislerinin ve Elazığ Atatürk stadyumun elektrikleri kesildi. Elazığspor Kulübü basın açıklaması yaparak borçtan dolayı kesildiğini söyledi.

Elazığspor Kulüp tesislerinin ve Atatürk stadyumun elektriklerinin sık sık kesilmesi kamuoyunda büyük bir tartışmaya neden olmuştu. Elazığspor Kulüp yöneticilerinin ve yetkililerin girişimleri neticesinde geçmiş ay bir miktar ücret ödenerek Elazığ Atatürk Stadyumun ve Kulüp Tesislerinin elektriği açılmıştı.

 Elazığspor Kulüp Yönetimi tarafından yapılan açıklama; Sayın basın mensupları, Kulüp tesislerimizin ve Atatürk Stadyumunun elektrikleri borcundan dolayı tekrar kesilmiştir” şeklinde kamuoyuna duyuruldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cahit
cahit - 2 yıl Önce

Hani meydandan Elazığsporun sahibi benim diyince meydan uğultularla inlemiş alkışlarla sendelenmiş, talimat verilerek Elektrik sorunu çözülmüş kalan pürüzlerde bir vekil tarafından giderildiği açıklanmıştı.yani şimdi ne ola ki, birileri Elazığın aklıyla alay ederken ben sadece yazıklar olsun bu memleket nasıl bu hallere düştü, insan profili nasıl bu kadar değişti

ilker
ilker @cahit - 2 yıl Önce

cahit bey kimsede suç yok dediğiniz gibi insan profili bu kapasite bu . has elazığlılar yıllar öncesinden gittiler.bu memleket ne doktorlar mühendisler subaylar yetiştirdi.ne kültürlü ve eğitimli insanlar yetiştirdi...hepside gittiler.

elazığlı
elazığlı - 2 yıl Önce

küfür etmiyecem anlayan anladı.terbiyesizler utanmazlar arlanmazlar.elazığspor kadar başınıza taş düşe sürüm sürüm sürünesiz ele can derdine gelesiz.

SIRADAKİ HABER

banner7