ELFED’in Gençlerinden Elazığspor’a Ziyaret

Elazığ Federasyonları Gençlik Kolları Başkanı Fatih Mehmet Akbıyık ve ekibi Elazığspor kulübünü ziyaret ederek teknik sorumlu Bülent Yenihayat’a Batman Petrolspor maçı öncesi başarı dileklerinde bulundu.

ELFED’in Gençlerinden Elazığspor’a Ziyaret

ELFED Gençlik Kolları Başkanı Fatih Mehmet Akbıyık ve ekibi Batman Petrolspor deplasmanı öncesi Elazığspor’ un antrenmanını ziyaret ederek teknik sorumlu Bülent Yenihayat ile bir araya geldi ve Batman Petrolspor ve sonrasındaki tüm karşılaşmalar için başarılar diledi.

AKBIYIK: ELAZIĞSPOR’A DESTEK OLMA ZAMANI

ELFED Gençlik kolları başkanı Fatih Mehmet Akbıyık; ”Gün Elazığspor ’a destek olma zamanıdır ”diyerek başarılar diledi.

Akbıyık yaptığı açıklamada, “Bugün ELFED Gençlik Kolları olarak Elazığspor’u ziyarete geldik. Antrenmanı ziyaret ettik. Birazdan da futbolcuların yanına uğrayacağız. Bugünlerde Elazığspor’a destek olma zamanı. Önümüzde önemli bir maç var. Pazar günü de Batman Petrolspor maçında da tüm şehrin desteğini bekliyoruz. Elazığspor hak ettiği yere ulaşması lazım. Bunun içinde şehrin bir ve beraber olup Elazığspor’u desteklemesini istiyoruz. bizde bugün bunun için buradayız” ifadelerini kullandı.

Teknik sorumlu Bülent Yenihayat ise, “Elazığ’ın pırıl pırıl gençlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Elazığ halkı geleceği anlamında güvende. Bu gençler Elazığ’ı ileriki dönemde farklı branşlarda temsil edeceklerdir. Bu tarz ziyaretler bizi mutlu ediyor. gençlere teşekkür ederiz. İnşallah hafta sonu onların mutlu olacağı şekilde biter” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2024, 17:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137