Hemşehrimiz Muhtar Dikildaş’a Yeni Dönem İçin Kartal’dan Tam Destek

Elazığ Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı ve Kartal Cevizli Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Memiş Dikildaş mahalle sakinleri ile gönül buluşması programında bir araya geldi.

Hemşehrimiz Muhtar Dikildaş’a Yeni Dönem İçin Kartal’dan Tam Destek

Elazığ Kültür ve yardımlaşma derneği başkan yardımcısı ve Kartal Cevizli Mahallesi muhtarı ve mevcut dönem muhtar adayı Memiş Dikildaş mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Önceki seçimde Kartalda bulunan 20 mahalle de en yüksek oyu alan Memiş Dikildaş 3.dönem adaylığını mahalle sakinleri ile düzenlendiği ikramlı toplantıda buluştu.

Salonu dolduran mahalle sakinleri Dikildaş’a tam destek verdi.

Programa katılan kanaat önderleri ve mahalledeki Elazığ, Eskişehirliler, Samsunlular, Balkanlar, Muşlular ve Bayburtlular dernek başkanları da yaptıkları açıklamalarla Muhtar ve Muhtar Adayı Dikildaş’ destek verdiler.

ELFED kurucu ve Onursal başkanı Faik İçmeli ile Elazığ Kültür ve yardımlaşma derneği başkanı Ömer İçmeli Cevizli Mahallesi halkına ve destek veren dernek başkanlarına teşekkür ederek, Muhtar Memiş Dikildaş’a başarılar dilediler.

Verilen destek ve duyulan güvenden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Dikildaş kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2024, 18:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137