Hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün Adı Bulvara Verildi

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Belediye Meclisi tarafından alınan karar sonucunda Deprem Bilimci Hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün adının Elazığ’da bir bulvara verilmesi kararlaştırılmıştı. İsmi Doğukent Mahallesi’nde bulvara verilen Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak; “Elazığlı hemşerilerin bir bulvara adımı vermişler. İnanın çok mutlu oldum. Sağolsunlar, var olsunlar” dedi.

Hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün Adı Bulvara Verildi

Açıklamaları ile Türkiye gündeminde olan, depremlere dair önemli öngörülerde bulunan deprem bilimci hemşerimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün adı Doğukent Mahallesi’nde bulvara verildi.

Elazığ Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantılarından imar komisyonuna havale edilecek olan gündem maddeleri görüşülmesinin ardından hemşerimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün adının Elazığ’da bir bulvara verilmesi görüşülmüştü.

İsim Tespit Komisyonu raporunda yer alan Deprem Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’ün adı Doğukent Mahallesi Seyda Molla Bahri Bulvarı bitiminden başlayan ve yeni açılan bulvara verilmesi kararı oy birliği ile kabul edilmişti.

Elazığ Belediye Meclisi tarafından alınan karar sonucunda deprem bilimci hemşerimiz Prof. Dr. Naci Görür’ün adı bulvara verildi.

Adının memleketinde yaşatılmasından mutlu olduğunu belirten Prof. Dr. Naci Görür, “Elazığ’da hemşerilerim bir bulvara adımı vermişler. İnanın çok mutlu oldum. Sağ olsunlar, var olsunlar.” Dedi.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137