İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi 3. Yılını Kutluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2021 yılında açılışı gerçekleştirilen İpek Yolu Uluslararası Çocuk Ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, üçüncü yılını kutluyor.

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi 3. Yılını Kutluyor

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, üçüncü yılını kutluyor.

24 ocak 2021’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren çocuk ve gençlik merkezi, üç yıllık süreçte sosyal, teknolojik ve tarımsal faaliyetler ile ulusal ve uluslararası alanda gençlere hizmetler sundu.

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi tarafından yapılan açıklamada; “Uluslararası projeler ile yurtdışı fırsatı yakalayan gençler ile birlikte yurtdışından ülkemizi ve bölgemizi tanıtma fırsatı bulduğumuz gençlere ulaştık. Tarımsal faaliyetler ile kadın ve gençlere tarım eğitimleri ile toprağı tanımalarını ve tarımsal faaliyet yürütmelerine olanak sağladık. Teknolojik faaliyetlerimiz sayesinde Eğitimler ve imkanlar sunduğumuz gençler ile birlikte Teknofest yarışmasında ödüller ve patentler aldık. Önümüzdeki yıllarda, gençlerimizin daha büyük başarılara ulaşması için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Merkezimiz, gençlerimizin dünyada ses getirecek başarılarını desteklemeye devam edecek.” denildi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2024, 20:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137