İstanbul’daki Baskilliler Bir Araya Geldi

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Baskilliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları tarafından düzenlenen hasbihal gecesinde katılımcılar gönüllerince eğlendi.

İstanbul’daki Baskilliler Bir Araya Geldi

İstanbul Baskilliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları tarafından hasbihal gecesi düzenlendi.

Düzenlenen programda İstanbul’daki Baskilliler, Elazığ türküleri eşliğinde gönüllerince eğlendi.

ELMAS: KAYNAŞTIRMAK İÇİN BU PROGRAMI TERTİP ETTİK

İstanbul Baskil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Elmas, “Buradaki amaç Baskilli hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğini, kardeşliğini, dostluğunu daim kılmaktır. Bu vesileyle bu programı organize eden Nejat beye ve Gençlik kolları Başkanımız Metin Beye, emeği geçen bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Elbette ki dernekçiliğin içinde yardımlaşma, sosyal sorumluluk projeleri ve bunun yanında dayanışmayı sağlayacak programlar yapmak gerekiyor. Bizler bu gece siz kıymetli Baskilli hemşehrilerimizin bir arada bulunduğu, kardeşlik bağlarını, dostluklarını bir nebzede olsa kaynaştırmak için bu programı tertip ettik. Katılım sağlayan değerli hemşehrilerime ben şahsım ve yönetimim olarak sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.  

TİMURTAŞ: BİZ BİRLİKTE VARIZ

Programın sponsoru ve Dernek Kurucularından Necati Timurtaş da, “Ben 2012 yılından beri Baskilliler Derneği’nin kurucularından biriyim. Sevgili başkanımı tebrik ediyorum. Çok teşekkür ediyorum. Emek veriyorlar. Yüreğine sağlık. Çok güzel geçtiğine inanıyorum. Sevgili Mehmet Demirabağ’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah devamı gelecektir. Çok güzel işler yapacağız. Murat başkanımızı yalnız bırakmayacağız. Sevgili federasyon başkanımızın dediği gibi biz birlikte varız. Bu sloganla hep birlikteyiz” açıklamalarını kaydetti.

Gençlik Kolları Başkanı Metin Ata da katılımcılara teşekkür etti.

Programda sanatçılar Cumali Atilla, Mehmet Demirbağ, Nusret Demir, Nihat Baydar sahne aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109