Kovancılar Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor

İlçe merkezinin altyapı çalışmalarının tamamlandığı Eazığ-Bingöl caddesi üzerinde bulunan kaldırım ve peyzaj çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kovancılar Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor

Kovancılar Belediyesi çalışmalarına devam ediyor.

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

AKPINAR: DAHA MODERN BİR KOVANCILAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Akpınar incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, “İlçemizin Elazığ-Bingöl caddesi üzerinde kaldırım çalışmalarını kendi fabrikamızda imal ettiğimiz taşlarımız ile donatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu hafta sonunda ekiplerimiz ile birlikte çalışmalara hız vererek, esnaflarımızın çevresinin düzenlemesini yapmak için çalışmaları devam ettiriyoruz. İlçemizin Elazığ-Bingöl caddesinin tamamnı kendi fabrikamızda ürettikleri kaldırım taşları ile yapılayapılacak. Bugüne kadar 2000 m2 alanda kaldırım düzenlemesini gerçekleştirdik. Bundan sonrada kalan kısımlarını tamamlayarak hizmete sunacağız. İlçemizin güzide kısmını güzelleştirerek daha modern bir Kovancılar için çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 4 ay Önce

Bir belediye çalışmalarını tabi ki sürdürür. Başlığa bakılırsa; ''sanki tüm belediyeler çalışmalara ara vermiş, sadece kovancılar belediyesi çalışmalarını devam ettiriyor.'' gibi bir sonuç ortaya çıkıyor :)))

Necmettin
Necmettin - 4 ay Önce

Güzel şık bir kaldırım. Elazığ Belediyesinden daha iyi kaldırım yapıyor. Hazardağlı kavşağı gibi bir yerde bile ikiz kulelerin karşısına kasaba kaldırımında bile kullanılmayacak basit taşlar döşenmiş, yeni açılan yollara ya 80 santim kaldırım yapar, genişsede Esnaf dükkanlarına çevirip katar Belediye durup bakar.

Artık belediye reklamlarını bırakın
Artık belediye reklamlarını bırakın - 4 ay Önce

Artık belediye ve bürokrat reklamlarını bırakın. Bu şehrin asıl sorunlarını dile getirin. Sırasıyla birkaç belediye başkanı, bir kaymakam, bir il müdürü reklamlarından başka haberiniz yok. Bu saydıklarımın kim olduklarını herkes iyi biliyor.

SIRADAKİ HABER

banner7