MHP İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Ve İl Başkanı Yunus Bal, düzenlenen istişare toplantısında partilileri ile bir araya geldi.

MHP İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimi, Merkez İlçe, meclis ve belediye meclis üyeleri, belediye başkan adayları düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

MHP İl Başkanı Yunus Bal, 31 Mart akşamını zafer kutlaması ile taçlandıracaklarını söyledi.

Başkan Bal, “Ben böyle herkesi bir arada toplu görünce hem de gözlerinize bakınca parıldayan güzel ışıklar görünce Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı aynı şevkle aynı hızla, aynı zevkle kazanacağımıza ve aynı bu şekli kutlama yapacağımıza inanıyorum. Tabi uzun bir süreçti aday adaylığı süreci, farklı 5-6 adayımız vardı abimiz, kardeşimiz olan. Genel Başkanımızın büyüklerimizin takdiriyle bizlerinde bu işin içindeki istişarecileriyle verdiğimiz raporlarda Murat Aygen Hocamız Elazığ’da, “Elazığ’ın Muradı Erecek” sloganıyla Belediye Başkan Adayımız olmuştur” dedi.

Toplantıya katlan Milletvekili Semih Işıkver de, Mahalli idareler seçimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Işıkver, “Bugün sayın İl Başkanımızın riayetinde bulunmuş olduğumuz genişletilmiş istişare toplantımızın hayırlara vesile olmasının dileyerekten hepinize saygı ve sevgiyle selamlıyorum, hepiniz hoşgeldiniz şeref verdiniz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2024, 20:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137